Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Bezpieczeństwo to podstawa!

,,SUPERBEZPIECZNI!!!"
14 września w ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem przedszkolaki z dwóch najstarszych grup uczestniczyły w spotkaniu z Funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Opocznie Pogadankę prowadził mł. asp. Adrian Mika oraz asp. Piotr Ogloziński z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Opocznie. Dotyczyła ona poznania oraz utrwalenia ogólnych zasad bezpieczeństwa.
Funkcjonariusze przypomnieli o prawidłowym zachowaniu się na przejściu dla pieszych, znaczeniu sygnalizacji świetlnej oraz znaków drogowych. Wytłumaczyli jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, niebezpiecznymi zwierzętami, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia, przypomnieli również numery alarmowe . Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek panów policjantów, odpowiadały na zadawane pytania, wykazując się dużą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa.
Podsumowując spotkanie zaprosiliśmy naszych gości do udziału w głośnym czytaniu dzieciom opowiadań pt.„Dobre rady”.
Kolejnym wyjątkowym punktem spotkania była możliwość obejrzenia z bliska policyjnego radiowozu, zaparkowanego specjalnie do tego celu na podwórku przedszkolnym. Dzieci z wielką radością oglądały akcesoria policji używane w ich codziennej pracy.
W podziękowaniu za tak ciekawe i pouczające spotkanie przedszkolaki wręczyły panom policjantom pamiątkowy Dyplom Przyjaciół Przedszkola!!!
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wspaniałe i pouczające spotkanie!!!