Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Chomik szuka wiosny

 Witam Brateczki,

przed Wami kolejne zadanie. Na początek porozmawiajcie z rodzicami i odpowiedzcie im na pytanie: Z czym Wam się kojarzy wiosna? Po rozmowie polecamy wspólną "wiosenną gimnatykę", aby troszkę się poruszać, bo pamiętajmy, że "ruch to zdrowie", a w obecnej chwili mamy go tak malutko.

"Wiosenna gimnastyka" - ćwiczenia:

1. POWITANIE CIAŁA - każdy tańczy indywidualnie w rytm dowolnej muzyki. Do ruchu włączamy całe ciało. Kolejno tańczą: głowa, ręce, ramiona, tułów. Gdy muzyka ucichnie, to np. witamy się "czołami" i następnie znowu tańczmy, i znów kiedy muzyka cichnie witamy się np. "noskami" itd.

2. KWIATY ROSNĄ - zabawa naśladowcza, naśladujemy rosnące kwiaty. Przysiad podparty oznacza, że kwiaty "zwiędły", powolny wyprost oznacza, że " kwiaty rosną po deszczu"

Po rozluźnieniu i "wiosennej gimnastyce" mam dla Was wierszyk o "Chomiku, który szukał wiosny" poproście rodzica o przeczytanie i porozmawiajcie z Nim o tym jak Chomik szukał wiosny? I czy ją znalazł?

    

Na koniec bardzo proszę o wykonanie z Podręcznika nr. 3 karty pracy ze str. 46 (ćwiczenia grafomoyoryczne) oraz ze str. 47 ( zabawy matematyczno-graficzne)

 

Powodzenia!

Wasze Panie