Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Czym na wakacje?

Kochane Stokrotki!

 

To już nasz ostatni tydzień tych niecodziennych spotkań przed ekranem!

Miejmy wszyscy taką nadzieję, że po wakacjach spotkamy się w przedszkolu, wspólnie usiądziemy na dywanie i będziemy mogli cieszyć się sobą nawzajem! 

Bardzo za Wami tęsknimy - wierzymy, że Wy również!   Ciekawi nas co się u Was pozmieniało! Komu urosły włosy? Kto nauczył się lepiej mówić? Kto już opanował skoki na jednej nodze? A kto podszkolił się w trzymaniu kredki? 

Tak wiele jest spraw, o których nie możemy się dowiedzieć siedząc po drugiej stronie ekranu i wiedzcie o tym, że bardzo chciałybyśmy już Was zobaczyć osobiście!

Póki co, zajmiemy się w tym tygodniu bardziej przyjemnymi sprawami niż tęsknota :) Porozmawiamy sobie o WAKACJACH!!! 

Mamy już nową porę roku - Lato, a więc zbliża się czas, zwany wakacjami,  w którym będzie można spędzić z rodziną kilka dni na wyjeździe lub po prostu bez żadnych dodatkowych obowiązków i dodatkowej pracy posiedzieć w domu, u babci lub na działce. 

Na początek posłuchajcie wesołe piosenki i odpowiedzcie na pytanie:

https://www.youtube.com/watch?v=tlCH6BFEISg

- czym rodzina udała się na wycieczkę?

- gdzie rodzina udała się na na wycieczkę?

- co rodzina widziała po drodze?

- czy Wy byliście kiedyś z rodzicami na takiej wyciecze ?

- czy lubicie spędzać w taki sposób czas z rodziną?

 

Obejrzyjcie teraz obrazki i zastanówcie się : Czym jeszcze prócz auta można udać się na rodzinną wycieczkę?

Nazwijcie wspólnie z rodzicami te środki transportu - wybierzcie dwa i spróbujcie naśladować ich dźwięk !

 

A teraz zagadka dźwiękowa dla Was! Co to za pojazd? 

https://www.youtube.com/watch?v=8wxnAkcDDF4

 

Zadaniem dziś dla Was będzie wykonanie auta :) Mamy nadzieję, że choć to chłopięca zabawka - dziewczynki także włączą się do pracy:

Potrzebne nam będą: karton techniczny, rolki po papierze toaletowym, kolorowe kredki, klej i papier kolorowy lub bibuła :)

(rodzice oczywiście pomagają w wycięciu kształtu auta) 

 Powodzenia! 

Samochód z rolek | Rękodzieło na dzień ojca, Rzemiosło dla dzieci ... Jak zrobić samochód z rolki po papierze toaletowym? - YouTube

Pozdrawiamy 

Wasze Panie: Kasia i Madzia :)