Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

"Czystość to zdrowie"

 

Dzień dobry Słoneczniki!!!

Witamy Was bardzo serdecznie na kolejnych zdalnych zajęciach. Mamy nadzieję, że mimo deszczyku dopisują Wam humorki.

Będziemy dalej kontynuować rozważania na temat „Dbania o zdrowie”, dziś szczególnie w kontekście tematu „Czystość to zdrowie”.

  • Wiemy, jak ważna dla zdrowia jest aktywność fizyczna, zatem zapraszamy do zabaw i ćwiczeń gimnastycznych. Wiele korzystnych propozycji do zabaw ruchowych zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu znajdziecie w poniższym linku.

https://mamotoja.pl/zabawy-ruchowe-dla-dzieci-w-domu-20-pomyslow,sporty-artykul,28865,r1p1.html

  • Dziś w tematyce dnia swoje miejsce ma piosenka, posłuchajcie:

Śpiewające brzdące „Przegoń wirusa”https://www.youtube.com/watch?v=QT-2bnINDx4

Kochani wsłuchajcie się dobrze w treść piosenki. Spróbujcie się teraz pobawić w aktorów pantomimy i zilustrować ruchem treść piosenki.

  • Zastanówcie się teraz i porozmawiajcie z Waszymi domownikami w jaki sposób należy postępować, aby unikać chorób. Z pewnością pomoże Wam w tym zasady bohaterki poniższego plakatu Poli.
  • Spróbujcie teraz wykonać dowolną techniką pracę plastyczną pt.”Dbamy o zdrowie” wynikającą z interpretacji treści piosenki bądź jednej z 10 zasad wirusoobrony zamieszczonej na plakacie.

Serdecznie pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia!!! Pani Ewa i Pani Zosia:)