Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień mamy na sportowo

Witajcie Kochane Dzieci!

Czy pamiętacie jakie dziś święto? ......... Tak ! Dziś Dzień Mamy.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, biegnijcie szybciutko mocno uściskać swoją Mamusie i złożyć jej życzenia. I pamiętajcie, że najlepszy prezent dla Mamy to jak jesteście grzeczni, mili i pomocni. Postarajcie się, aby ten dzień był dla niej wyjątkowy i żeby zapamiętała go do końca życia.

 

A teraz proszę powiedzcie mi czy Wy umiecie jeździć na rowerze? A na ilu kółkach? Brawo!

A może ktoś woli hulajnogę?

Proszę pokażcie swoim Rodzicom co wolicie – rower czy hulajnogę – tylko bez używania słów.

Czy Rodzice odgadli co wolicie?

A co jest potrzebne przy jeździe na rowerze i hulajnodze?....... Brawo! Kask i ochraniacze to podstawa bezpiecznej zabawy na sprzętach. Podobnie przy każdych zabawach ruchowych należy dbać o bezpieczeństwo siebie i innych i o to bardzo Was prosimy.

Do dzisiejszych zabaw ruchowych potrzebna Wam będzie kostka do gry...... Wiecie ile jest oczek z każdej strony? Super! Więc zaczynamy.

Wykonujemy dane ćwiczenie tyle razy ile wskazuje liczba oczek. Jeżeli jakieś ćwiczenie jest dla Was za trudne, nie należy go wykonywać. Każde ćwiczenie wykonujemy zmieniając np. rękę lub nogę, robimy skłony itd.

Gra sportowa dla całej rodziny | Przedszkole Radość

 

 

 

A aby Wam się lepiej ćwiczyło polecamy włączyć piosenkę o olimpiadzie i może spróbujecie się jej nauczyć?

 

https://www.youtube.com/watch?v=H0d-zG2Z2-g

 

To teraz poćwiczy troszkę rączkę. Wybierzcie jaki jest Wasz ulubiony sprzęt sportowy – rower, hulajnoga czy rolki i pokolorujcie ten obrazek najpiękniej jak potraficie.

A na popołudniowy spacer nie zapomnijcie zabrać roweru lub hulajnogi!

Rower » Kolorowanki - Pojazdy - Domowy Przedszkolak

Coloring book for kids, Kick scooter — Stock Vector © ksenya_savva ...

Rolki ilustracji szkic Fototapeta • Fototapety wrotki, lodowisko ...

 

 

Pozdrawiamy!

Do jutra!