Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

"Ferie z książką"

Dzieci z grupy „Słoneczniki” pod kierunkiem pani Ewy wzięły licznie udział w konkursie plastycznym „Ferie z książką” zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Opocznie.
Zainteresowanie i rozmiłowanie małych czytelników w książkach przyniosło wspaniałe efekty. Oto wyniki konkursu w kategorii Przedszkola:
I miejsce ex aequo:
Lena Stefaniak - Przedszkole nr 4 w Opocznie
Daniel Karasiński - Przedszkole nr 4 w Opocznie
II miejsce ex aequo
Alicja Gorzałczyńska - Przedszkole nr 4 w Opocznie
Aleksander Fura - Przedszkole nr 4 w Opocznie
Wyróżnienia:
Antoni Fijałkowski - Przedszkole nr 4 w Opocznie
Ignacy Franas - Przedszkole nr 4 w Opocznie
Krzysztof Jaciubek - Przedszkole nr 4 w Opocznie
Zwycięscy i wyróżnione dzieci otrzymały dyplomy oraz książkowe niespodzianki, a wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i słodkie niespodzianki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu oraz rodzicom i pani Ewie za mobilizację naszych małych artystów.