Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Gimnastyka-ważna sprawa

Hej dzieciaczki....

 

Jak tam samopoczucie po świętach? Pewnie brzuszki przepełnione jedzonkiem? A u kogo był króliczek z czekoladowym jajeczkiem?

Mamy nadzieję, że u was wszystko ok.

Dziś porozmawiamy sobie troszeczkę o gimnastyce, bo musicie wiedzieć, że ruch, to bardzo ważna sprawa, tym bardziej dla takich maluszków jak wy. Niestety czas mamy teraz ciężki, a do tego jest zimno, ale pamiętajcie, żeby codziennie jak wstajecie poćwiczyć sobie i rozruszać swoje ciałko, a na pewno resztę dnia będziecie czuli się wspaniale. Oczywiście zapraszajcie do ćwiczeń pozostałych członków swojej rodziny.

Na początek mamy dla was wierszyk gimnastyczny, poproście rodzica o przeczytanie i do dzieła.....ĆWICZYMY!!!!

Zobacz oryginalny obraz

 

A teraz ja już troszeczkę się rozruszaliście to prawdziwe ćwiczenia....dla najbardziej wytrwałych przedszkolaków. Zobaczymy, kto da radę i wykona je wszystkie. Oczywiście relację przesyłamy na naszą grupę na ms.

 

Pamiętajcie kochane dzieci, że gimnastyka jest bardzo ważna w Naszym życiu. Podstawowym jej zadaniem jest dbanie o prawidłową postawę naszego ciała i prawidłowy rozwój ciała człowieka. Pamiętajmy, że dzięki gimnastyce rozwijamy zarówno układ ruchowy, jak i nerwowy, a więc siłę, koordynację, gibkość, szybkość i wytrzymałość naszego organizmu.

Na dziś to juz wszystko, więc zabieramy się do ćwiczeń.

 

Pozdrawiamy

Pani Jola i Pani Madzia.