Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Język angielski - Easter Bunny

Hello children:) How are you today?

Witajcie dzieci. Jak się dziś czujecie? Zbliżają się Święta Wielkanocne, czyli Easter. Pora abyście poznali kilka słówek związanych z tą właśnie tematyką. Na początek zapraszam Was do zabawy przy piosence "10 Easter Bunnies". Na początek powtórzmy liczebniki 1-10. Policzcie swoje paluszki po angielsku.

Poproście rodziców, aby na paluszkach narysowali Wam małe zajączki - little Easter Bunnies:)

Słuchajcie piosenki i poruszajcie tak jak robią to zajączki - hop (kicajcie, skaczcie), run (biegajcie), walk (idźcie, spacerujcie), skip (podskakujcie z nogi na nogę), stop (zatrzymajcie się).

Wykonajcie razem z rodzicami zajączki wielkanocne - Easter bunny z własnych rączek i utrwalcie części ciała. eyes - oczy, nose - nos, ears - uszy, tail - ogon.

W nagrodę za pięknie wykonaną pracę zapraszam Was do obejrzenia przygód świnki Peppy. W tym odcinku poznacie tradycję wielkanocną, która nazywa się Easter Egg hunt, czyli poszukiwanie wielkanocnych pisanek.

Peppa Pig - Easter Bunny

Happy Easter, Wesołych Świąt

Pani Asia