Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Język angielski - Five Little Ducks

Hello Children:)

Przywitajmy się tradycyjnie naszą piosenką Hello song. Spójrzcie też za okno. Zaśpiewajcie piosenkę How's the weather?

Jak podobała Wam się zabawa w piknik? Dziś niestety pogoda ani sytuacja nie sprzyja wycieczkom. Ale mam nadzieję, że już wkrótce wszyscy będziemy mogli wyjść z domów i gdzieś wyjechać. 

Ale zanim tak się stanie warto porozmawiać o bezpieczeństwie podczas wycieczek. Obejrzyjcie dziś historię pięciu małych kaczuszek (Five little ducks), które nie słuchały mamy i choć ona je stale ostrzegała to podczas spaceru oddalały się od niej. Na szczęście historia ta dobrze się skończyła.

Piosenka "Five Little Ducks"

Po wysłuchaniu piosenki pora utrwalić umiejętność liczenia. Czy pamiętacie ile było kaczuszek? Five! Pięć. One, two, three, four, five:)

Zachęcam teraz do wykonania pracy technicznej, która posłuży Wam do odegrania scenki do tej piosenki.

Włączcie teraz ponownie piosenki i odegrajcie ją przygotowanymi kaczuszkami. Powtórzcie słowo duck - kaczka, ducks - kaczki.

Have fun:)

Miłej zabawy. Pozdrawiam

Pani Asia