Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Język angielski - From farm to the jungle

Hello Children:)

How are you today? Zanim dowiecie się jaki dziś temat zajęć zapraszam tradycyjnie do naszej piosenki na powitanie:)

Ostatnio poznaliście historię pieska, który szukał swojej mamy zadając pytanie "Are you my mommy?" . Poznaliście nazwy zwierząt żyjących na farmie. Czy umiecie wymienić te zwierzęta?

Dziś zabieram Was na wycieczkę do dżungli:) Let's take a walk in a jungle. Czy wiecie co to takiego? I jakie zwierzęta można tam spotkać?

Zaraz się dowiecie. Czy się boicie? Are you afraid? Nie ma cię czego bać. My się nie boimy. We are not afraid:) W trakcie spaceru po dżungli musicie uważnie liczyć kroki. Będziemy chodzić do przodu - forward oraz do tyłu - back.

Zaczynamy:) 

Powtórzcie proszę- jakie zwierzątka spotkaliśmy w dżungli? Poproście teraz rodziców o wydrukowanie kolorowanek, dzięki którym utrwalicie poznane słówka: frog - żaba, monkey - małpa, toucan - tukan, tiger - tygrys.

Miłej zabawy:)

Pozdrawiam 

Pani Asia