Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Język angielski - In the sea

Hello children:)

How are you today? Are you happy? Mam nadzieję, że wszyscy macie super humorki, bo za oknem coraz cieplej i wkrótce zaczną się wakacje:) Może uda się pojechać na wczasy? Na przykład nad morze:)

Na rozgrzewkę mam dla was dzis piosenkę. Ciekawe czy ją pamiętacie. Poruszajcie się trochę, bo na pewno macie dużo energii. Zapraszam:) - piosenka

Udało Wam się wykonać wszystkie ćwiczenia? Teraz kolejna piosenka, którą również mam nadzieję, że pamiętacie. Bardzo ją lubiliście gdy jeszcze bawiliśmy się razem w przedszkolu. Zabieram was teraz do zimnej wody morskiej. Pobawimy się z rekinami - Let's play with the sharks:) - Baby shark:)

Mam nadzieję, że świetnie się bawiliście przy tej piosence. Czy potraficie wymienić wszystkich członków rodziny rekinów - shark family? 

A czy wiecie jakie zwierzęta można jeszcze spotkać w morzu? A czy wiecie jakiego koloru jest morze? What color is the sea?  Yes... It's blue. Can you dive? - umiecie nurkować? Jeśli tak zapraszam was ponownie w podróż na dno morza ... Posłuchajcie kolejnej piosenki:)

Powtórzcie nazwy zwierząt, które pojawiły się w piosence: fish - ryba, octopus - ośmiornica, whale - wieloryb, shark - rekin, jellyfish - meduza, starfish - rozgwiazda.

Na koniec mam dla Was zadanie specjalne:) Spróbujcie dopasować nazwy zwierząt do słowniczka. Niektóre z nich pojawiły się w piosence. Inne musicie odszukać w słowniku razem z Rodzicami.

Have fun. Pozdrawiam 

Pani Asia