Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Język angielski - Jedziemy w świat 3

Hello children:) Witam na kolejnych zajęciach z języka angielskiego. Pozostajemy w tematyce związanej z pojazdami. Czy udało Wam się rozwiązać krzyżówkę z poprzednich zajęć?

Zapraszam Was do wykonania kolejnych lekcji cyfrowych. Utrwalicie w ten sposób nazwy pojazdów oraz przymiotniki. Miłej zabawy:)

Lekcja 5 (1/5)

(2/5) Watch, listen and sing - obejrzyj, posłuchaj i zaśpiewaj

(3/5) Play the game. Choose the correct object. - Zagraj w grę. Wybierz odpowiedni przedmiot, np. Show me a big boat - Pokaż mi dużą łódź.

(4/5) Watch, listen and chant - obejrzyj, posłuchaj i zaintonuj rymowankę.

(5/5) Look at the pictures. Find 5 differences. - Popatrz na obrazki. Znajdź 5 różnic.

 

Lekcja 6 (1/5)

(2/5) Watch, listen and chant - obejrzyj, posłuchaj i zaintonuj rymowankę.

(3/5) What does Luisha hear? Listen and choose the correct pictures - co słyszy Luisha? Posłuchaj i wybierz właściwy obrazek.

(4/5) Listen and retell the story.What is different in the pictures? - Posłuchaj ponownie historyjki. Obejrzyj obrazki naciskając pomarańczową strzałką. Co jest innego a obrazkach niż w historyjce?

(5/5) Listen and color the pictures - posłuchaj i pokoloruj obrazek - wybierz odpowiedni kolor i kliknij w przedmiot.

 

Wykonajcie jeszcze zadania w książce. Jeśli oglądaliście uważnie historyjkę to z łatwością wykonacie zadanie na str.76 i 78. Wykonajcie również ćwiczenie na str. 77 - który obiekt nie pasuje i dlaczego? Wytnijcie również pojazdy ze str. 79.

Have fun:) 

Pozdrawiam