Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Język angielski - Let's go to the zoo

Hello Children:)

How are you today? Zanim dowiecie się jaki dziś temat zajęć zapraszam tradycyjnie do naszej piosenki na powitanie:)

Na ostatnich zajęciach wbraliśmy się na wycieczkę do dżungli. Pamiętacie jakie zwierzęta tam spotkaliście? Powtórzcie: frog - żaba, monkey - małpa, toucan - tukan, tiger - tygrys.

Dziś zabieram Was na wycieczkę do ZOO:) Spotkamy tam mnóstwo zwierząt. Wykonujcie taki ruchy jak pokazują dzieci w piosence. Uwaga zaczynamy:) 

Let's go the zoo.

Powtórzymy zwierzątka, które spotkaliśmy: kangaroo - kankur, monkey - małpa, penquin - pinkwin, snake - wąż, polar bear - niedźwiedź polarny.

Poproście teraz rodziców o wydrukowanie zadania. Macie do wyboru dwa. Mozecie wykonać również oba. Zadanie pierwsze  - znajdź które zwierzę ukryło się pod daną liczbą - zapisz tą liczbę. Zadanie drugie - spróbuj napisać nazwy zwierząt.

Miłej zabawy:)

Pozdrawiam 

Pani Asia