Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

KOSTIUMY TEATRALNE

Witajcie Stokrotki Jak się macie?

Zapraszam Was na kolejne zajęcia z cyklu Bawimy się w teatr

Dzisiejszy temat to : Kostiumy teatralne

Pierwszą zabawę w która się pobawimy to zabawa – W teatrze pantomimy

Zabawcie się z rodzicami w aktorów, którzy będą ogrywać różne postacie. Spróbujcie bez używania słów, gestami, mimiką pokazać jak może wyglądać dana postać np. siłacz, staruszka, król, czarownica, tancerka , krasnoludek itp. Potem to samo mogą zrobić wasi rodzice.

 

Następnie zróbcie kartę pracy − Powiedzcie z jakiej bajki pochodzą ci bohaterowie i połączcie postacie wraz z ich zgubioną garderobą . Otoczcie pętla właściwy cień kota w butach.

Jak skończycie już prace to zapraszam do zabawy rozwijającej inwencje twórczą

- jaka będę postacią.

Poproście rodziców żeby pomogli poszukać wam w domu różne części garderoby i rekwizyty do postaci jaką chcielibyście zagrać w teatrze. Rodzice również mogą się przebrać. Następnie przy muzyce zaprezentujcie swoją postać .

Życzę wam super zabawy ;)

 

Na koniec wysyłam wam do obejrzenia spektakl teatralny pt. „Jaś i Małgosia

 

https://www.youtube.com/watch?v=aatjpegXm1w&t=2s

 

Mam nadzieje, ze podobały wam się dzisiejsze zajęcia i bawiliście się świetnie.

Jeśli macie ochotę pochwalić się jak wam idzie na zajęciach dzisiejszych czy z wcześniejszych dni możecie to zrobić wstawiając posty na naszej grupie Stokrotki. Jestem bardzo ciekawa waszych prac i pomysłów :)

 

Pozdrawiam Was, ściskam gorąco i życzę dużo zdrówka

Wasza Pani Anitka