Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Mój Dom i Moja Rodzina

Witamy Bratki !!!

W tym tygodniu, pogoda Nas nie rozpieszcza, ale myślimy, że to może i lepiej, bo mamy przecież temat o Rodzinie, czyli możemy rodzinnie spędzać czas w zaciszu Naszych domków.

Dziś, na początek dnia mamy dla Was zabawę słowną pt.: „DOM”, zabawa ta wyjaśni Wam wieloznaczność tego słowa. Wyjaśnijcie Rodzicom, co Waszym zadnie oznacza to słowo i jak rozumiecie jego znaczenie. Następnie obejrzyjcie sobie różne rodzaje domów, które umieszczone są poniżej. Zauważcie, że domy te są różne, ale mimo tego zapamiętajcie, że każdy z nich ma swoich właściciel, i jaki by nie był - jest on dla Nas wszystkich „przystanią w której każdy powinien czuć się bezpieczny i spokojny".

Domy na wodzie - zdjęcia - Kolumber.plTypowy Dom Afrykański Kobiety Cleaning Ogród Afryce Kanonkop ...

Góralski Dom, Gawlaki, ul. Gawlaki 20, Zakopane - Domy do ...Projekt domu Z32 Mały dom, tani i łatwy w budowie, idealny także ...

Bloki z wielkiej płyty ze wsparciem rządu. Będą pieniądze na ...Bloki z wielkiej płyty. Jak długo wytrzymają?

Oaza Drzewka Palmowe I Greenery Fotografia Domy Wzdłuż Plaży W ...

 

Wiecie już wszyscy, że w każdym domu mieszka jakaś rodzina. W Waszym oczywiście też, dlatego teraz zastanówcie się, jak byście zakończyli poniższe zdanie, a swoimi przemyśleniami podzielcie się z Rodzicami:

Kocham moją rodzinę, bo…... – zabawa słowna techniką niedokończonych zdań.

Pamiętajcie drogie dzieci, że RODZINA zawsze jest najważniejsza.

Mamy dla Was jeszcze wierszyk, poproście rodzica o przeczytanie, i zastanówcie się:  Co Wy lubicie robić, razem ze swoimi domownikami? (Oczywiście rodzić wyjaśnia dziecku: Kto to jest Domownik?)

Moja rodzina i ja. Blask wspomnień. Rodzina to mama, tata, brat i ...

Już wiemy, ze nasza Rodzina powinna być dla Nas najważniejsza, dlatego mamy dla Was zadanie, przy którym poćwiczymy troszkę motorykę małą.

 

Zadaniem dla Was dziś, będzie wykonanie naszyjnika z makaronu i wręczenie go, któremuś z członków rodziny, wymyślając oczywiście przy tym specjalny komplement. Zastanówcie się, dlaczego akurat naszyjnik zrobiony przez Was daliście tej osobie, a nie np. inna?  (Jeżeli macie ochotę, możecie zrobić kilka takich naszyjników i podarować je kilku osobom).

 

Miłej zabawy !!!

Powodzenia!!!

Do jutra !!!!