Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Moja ulubiona zabawa ruchowa

Witamy...

O

Dziś porozmawiamy sobie o zabawach ruchowych, musicie wiedzieć, że takie zabawy, to również pewien rodzaj gimnastyki. My już doskonale wiemy, że ruch to samo zdrowie, dlatego dziś mamy dla was fajne zabawy....a że jesteśmy po świętach, przejedzeni to takie zajęcia na pewno poprawią wam humory i waszą kondycję.

Zabawa 1

Oczywiście, w tym zadaniu będzie potrzebna pomoc osoby dorosłej, która czyta, a my wykonujemy to co usłyszymy:

 

Ręce w dole, ręce w górze,

Rysujemy koło duże,

Skok do góry, ręce w bok,

Teraz w przód zrób jeden krok,

Skok do tyłu, skok na jednej nodze,

Teraz usiądź na podłodze.


I jak, zabawa się podobała, czy nie? My wiemy, że tak i, że wykonanie jej to była dla was pestka, dlatego zapraszamy do następnej zabawy .

Zabawa 2.        

Gimnastyka z karteczkami.

Waszym zadanie będzie wykonywanie zadań, które są na karteczkach. Oczywiście tu również musicie pioprosic o pomoc jakąś osobę dorosłą. Mam, albo tatuś czyta, wy się wspaniale bawicie, wykonując przy tym gimnastykę całego ciała.

zabawy ruchowe w przedszkolu       

    

                   

Zabawa 3

I ostatnia zabawa da was kochane dzieci.... Kto lubi tańczyć? Oczywiście, że każdy z was, dlatego włączamy poniższy link i zaczynamy zabawę. Zaproście całą swoją rodzinę do tańca. Postarajcie się naśladować Panie z filmiku.  Jeżeli nie macie w domu żadnych chust, to wystarczą chusteczki higieniczne, zabawa też będzie fajna.

https://www.youtube.com/watch?v=H2Sx4o2qCNM&ab_channel=Zabawa-Taniec-Energia

 

Ciekawe jesteśmy, która zabawa podobała wam się najbardziej, dajcie koniecznie znać na naszej grupie na ms. Pozdrawiamy..

Pani Madzia i Pani Jola