Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Tata jest potrzebny!

Witajcie Stokrotki!

 

Dziś wyjątkowy dzień! Dzień Taty! 

Mamy nadzieję, że spędzicie go dziś w miłej atmosferze, a Tata przez cały dzień będzie uśmiechnięty - prosimy Was postarajcie się o to i sprawiajcie dziś swojemu Tatusiowi jedynie dużo radości!

 

Na początek posłuchajcie piosenki :

https://www.youtube.com/watch?v=RTkDuJ2y2s8

 

A Wy lubicie spędzać czas z Tatą?

Co takiego robicie z Tatą czego nie robicie z Mamą?

Teraz zadanie dla Was! 

Dowiedzcie się jak najwięcej informacji o Waszym Tacie! Oto kilka  podpowiedzi, o co można go zapytać (poproście Mamę o pomoc):

 

Dziś z Mamą postarajcie się przygotować dla Tatusia jakąś niespodziankę! Myślimy, że najwspanialsze będą prezenty wykonane przez Was samych dlatego podpowiadamy co możecie wykonać wspólnie z Mamą, aby sprawić mu radość!

Medal dla taty - Dzidziusiowo.pl

Na początek wykonajcie dla Taty medal! Możecie go ozdobić dowolną techniką! Następnie Mama pomoże Wam wypisać specjalny Dyplom dla Taty :)

Pin by Renata Mazurkiewicz on super życzenia na różne okazje (With ...

Z wielką przyjemnością pooglądamy Wasze wspólne fotografie z Waszym Tatą! Jeśli macie ochotę możecie się nimi podzielić z nami na naszej wspólnej grupie!

Życzymy Wam wspaniałego Dnia! 

 

Wasze Panie Kasia i Madzia :)