Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Tato - Kochamy Cię!!!

Witamy Was Bratki !!!

 

Czy Wy wiecie jaki dziś mamy dzień???.....tak dziś jest DZIEŃ TATY, dlatego kto jeszcze nie uściskał swojego tatusia szybciutko leci i daje mu ogromnego buziaka...

Tradycyjne życzenia na Dzień Ojca: wierszyki, życzenia sms, kartki z życzeniami. Jakie życzenia złożyć tacie? - poranny.pl

Dzisiaj nie będzie żadnych zajęć, ale postaramy się podsunąć Wam kilka pomysłów, jak możecie umilić ten dzień swojemu Tatusiowi.

NA początek, krótki wierszyk, postarajcie się nauczyć go szybciutko na pamięć i zarecytujcie Tacie.

 

Mój Tatusiu ukochany,

Jakie masz na dzisiaj plany?

O Dniu Ojca pamiętamy,

Bo my bardzo Cię Kochamy.

 

Żyj z uśmiechem jak najdłużej

Zdrowie, niech Ci zawsze służy.

I zapomnij o kłopotach, 

Boś Ty jest na wagę złota.

 

Na pewno Tata będzie bardzo szczęśliwy, jeśli jednak tatusia nie ma w domu, bo jest w pracy, to oczywiście wierszyk zarecytujecie, jak wróci do domku. A jak któryś TATA, pracuje daleko, to pamiętajcie, żeby koniecznie zadzwonić.

Myślimy, że dzisiaj z okazji tego dnia, każde dziecko, musi być dziś grzeczne i pomagać swojemu Tatusiowi, można również wspólnie z mamusią, upiec dla niego jakieś pyszne ciasto, zrobić na obiadek, to co lubi najbardziej idt.

Myślimy, że każdy z Was powinien zrobić też piękną laurkę, narysować siebie i tatę i mu podarować, niech wie jak bardzo go KOCHACIE....Laurka może też być malutka, np. taka żeby mieściła się w portfelu, wtedy tata zawsze będzie miał ja przy sobie i zawsze będzie pamiętał, jak bardzo jest dla Was ważny.

A teraz mamy dla Was kilka propozycji zabaw z Tatą:

  1. Rysowanie i kolorowanie – wspólne kolorowanie, super zabawa.
  2. Budowanie z klocków – budowanie jak najwyższej wieży lub zagrody dla zwierzątek,  konstrukcje lego – chyba każdy tata lubi tak spędzać czas.
  3. Mycie samochodu – wielką frajdę sprawia polewanie auta wodą z ogrodowego węża i gwarantowana frajda dla wszystkich.
  4. Budowanie domków z koców (opcja dla córeczek) lub baz (dla synów) – przydają się krzesła, pufy, stoły, prześcieradła, poduchy, żabki do bielizny.
  5. Bańki mydlane – każda wersja cieszy – w deszczowe lub zimowe dni puszczanie małych baniek (maluszki uwielbiają je łapać, same niech próbują  dmuchać)

 

Myślę, że każdy z Was spędzi dziś super fajny czas ze swoim Tatusiem..Na pewno macie swoje zabawy, w które zawsze się bawicie..dlatego My już nic Wam nie podpowiadamy, bo sami też musicie się postarać. Na koniec mamy jeszcze dla Was piosenkę, którą wspólnie możecie posłuchać.

https://www.youtube.com/watch?v=ktMMksJTb6M

 

Do jutra Kochani...

Miłego dnia...