Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

W każdą pogodę

 Witajcie Maluszki! 

Ciekawe jesteśmy jakie zajęcia wczoraj przeprowadzili z Wami Rodzice :) Czy podobał się Wam nasz wczorajszy prima-aprilisowy żart? :)

Dziś już bez żartów - bierzemy się do pracy ;) 

Wykonajcie dzisiejsze zadania uważnie, a o pomoc poproście Rodziców!

Najpierw zabawcie się w odgadywanie pogody przez pokazywanie! Rodzice na kartonikach rysują symbole pogody (słoneczko, chmurkę z deszczem, chmurkę ze śniegiem, wiatr) 

Wylosujcie kartonik z jakąś pogodą i pokażcie rodzicom w jaki sposób tego dnia można się zachowywać na dworze. Zróbcie kilka rund,zamieńcie się rolami!

A teraz zabawa ruchowa - potrenujemy celowanie! Na środku ustawiamy jakiś duży cel ( może być to miska lub obręcz) i wyobrażamy sobie, że to wielka kałuża po deszczu :) Waszym zadaniem jest trafić do kałuży kamykiem ( można go śmiało zastąpić woreczkiem ryżu bądź klockiem) . Potrenujcie celowanie - zagrajcie z rodzicami na punkty! Kto okaże się lepszy ? :)

Pobawmy się teraz w deszczowe rytmy! Zajrzyjcie do Kart Pracy na stronę 121. Kto nie ma jeszcze odebranych Kart poukładajcie swoje kolorowe klocki w odpowiedni sposób przedstawiony na obrazku. 

 

Powodzenia w działaniu :) 

Pani Kasia i Pani Madzia