Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pakujemy plecaki

Witajcie Kochane Dzieci!

Pamiętacie o czym wczoraj mówiliśmy? Tak! O wakacjach i podróżach.

A co jest potrzebne kiedy wybieramy się w podróż? Właśnie, plecak lub walizka. A w niej powinno się znaleźć wiele potrzebnych rzeczy.

My dziś zrobimy sprawdzian czy wiecie, co ze sobą zabrać w zależności oczywiście od tego, gdzie się wybieramy.

 

Pierwszy cel podróży: morze.

Jeśli rodzice pozwolą możecie rzeczywiście spakować potrzebne rzeczy do walizki, a potem oczywiście z powrotem odłożyć je na miejsce, a jeśli nie to rysujemy na kartce potrzebne przedmioty nad morzem.

 

A jak zmieni się ta lista rzeczy kiedy wybieramy się w góry?

A co zabierzecie ze sobą w podróż do ciepłych krajów?

A jeśli jedziecie do babci to co Wam się przyda?

 

Rączki bardzo się pewnie napracowały przy tym zadaniu, to teraz rozruszamy całe ciało i zapraszamy do zabawy w ruletkę:

 

https://wordwall.net/pl/resource/925064/gimnastyka-zabawa  

 

A jak się zmęczycie ruletką połóżcie się na dywanie, zamknijcie oczka i pomyślcie o Waszych wymarzonych wakacjach. Opowiedzcie Rodzicom co to za miejsce, co tam robicie, z kim jesteście, jakie są tam atrakcje, jak pachnie …..

Takie fantazjowanie sprawi, że wakacje będą jeszcze bliżej niż myślicie... Na pewno każdy z Was już się nie może doczekać..

Miłego dnia Kochani!!!